Kúpele a Wellness pobyty | Ubytovanie Slovensko | Aquaparky a Kúpaliská | Jazykové pobyty

Primorsko - Pláže

Bulharské letovisko Primorsko je charakteristické dvoma odlišnými plážami, ktorých celková dĺžka je viac ako 10 km. More je čisté s množstvom vodných atrakcií. Obidve pláže s jemným žltým pieskom, ktoré sú od seba vzdialené len 300 m, majú pozvoľný vstup do mora, preto sú vhodné aj pre dovolenkárov s malými deťmi a neplavcov.

Na obidvoch plážach sa nachádzajú štýlové reštaurácie, bufety a kokteilové bary, vďaka čomu aj čas obeda môžete stráviť v príjemnom prostredí na pláži.

Severná Primorska pláž je situovaná do otvoreného mora, a preto je obľúbená zvlášť pre milovníkov vĺn. Je charakteristická svojou dĺžkou, na konci ktorej je nudistická časť. Aj tu je možné zapožičať vodné bicykle. Na oboch plážach je možnosť občerstvenia. Novinkou je potápanie, a to pre začiatočníkov aj pre pokročilých.

Južná pláž je známa svojimi atrakciami. K dispozícii je tobogan a ihrisko na plážový volejbal. Je možné si tu požičať vodné bicykle, skútre, slnečníky či ležadlá. Táto pláž je v zálive, nie sú tu veľké vlny a je vhodná pre rodiny s malými deťmi ako aj pre neplavcov. Neďaleko Primorska sa vlieva do mora Diabolská rieka.